Szukacie różnych rodzajów cekinów ozdobnych?

Chcecie stworzyć wzory z wykorzystaniem cekinów klasycznych bądź acentrycznych? Wszystkie rodzaje cekinów dostępne na rynku znajdziecie w naszej bogatej ofercie!

Posiadamy cekiny w wielu kolorach, rozmiarach i kształtach. Oferujemy cekiny błyszczące, cekiny matowe, cekiny z hologramem, cekiny pastelowe, cekiny skórzane i wiele innych…

Cekiny - wykorzystanie

Tak różnorodna oferta cekinów daje możliwość wykorzystania ich w wielu projektach polegających na zdobieniu m.in. odzieży, obuwia, toreb, pościeli itp. Wzory cekinowe możemy naszywać na różnych materiałach - tkaninach, dzianinach, skórach a nawet siatkach!

Również układ cekinów może być różnorodny. Możemy przyszywać je pojedynczo (na zasadzie rozsypanki, jeden obok drugiego), w kształcie rybich łusek (w taki sposób, że na siebie zachodzą), czy choćby przyszywać mniejsze cekiny bezpośrednio na większe.

W wykorzystaniu cekinów ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia…

Cekiny - wzory

Dzięki zastosowaniu najnowszych maszyn hafciarskich, jesteśmy w stanie tworzyć wzory składające się z nawet kilku rodzajów cekinów - tzw. poczwórny cekin. Jest to unikatowa na rynku technika hafciarska polegająca na tworzeniu wzorów z cekinów nawet w czterech różnych rozmiarach, kolorach lub rodzajach jednocześnie. Taką technikę przyszywania cekinów znajdziecie tylko u nas!

Cekiny świetnie wyglądają w połączeniu z innymi technikami zdobienia odzieży. Możemy je łączyć zarówno z haftem klasycznym, a także z perłami, glitterami czy dżetami – wszystkie te ozdoby dają bardzo ciekawy efekt w połączeniu z ozdobnymi cekinami.

Dla lubiących ciekawe rozwiązania proponujemy również naszywanie cekinów umieszczonych na sznurku. Takie połączenie daje zaskakujący efekt, ale jest równie piękne, co kompozycje złożone z samych cekinów.

Zwykłe cekiny możemy również zasublimować – czyli wykonać na nich druk transferowy.  Więcej informacji na temat tej techniki znajdziecie w zakładce Oferta - druk sublimacyjny.

Cekiny acentryczne! NOWOŚĆ!

Od niedawna w naszej ofercie znajdziecie również cekiny acentryczne, zwane potocznie cekinami odwracalnymi. Są to cekiny, które posiadają przesuniętą względem środka dziurkę służącą do ich przyszycia, dzięki czemu po ich naszyciu można je swobodnie odwracać. W taki sposób haftując jeden wzór możemy uzyskać ciekawy efekt - z jednej strony może on bowiem przedstawiać np.  uśmiechniętą buźkę a po odwróceniu cekinów do góry nogami pojawi się buźka smutna. Możliwości wykonania wzorów jest naprawdę dużo.